3. Kolo – Havlíčkův Brod a Břeclav

Hroši Havlíčkův Brod : Slavia Plzeň        4 : 16

Od začátku zápasu jde Slavia do vedení , první 2 pálkaři pálí do zadního pole. Dvouma doběhy se směna otáčí a Slavia jde do obrany. Na nadhozu začíná Ondřej Kába. Od začátku zápasu je vidět připravenost týmu rychlímy 3 auty směna končí a Slavia jde opět na pálku. Útok nepolevuje a i v této směně stahujeme další 2 body. V druhé směně jdou Hroši do útoku. Po 4 dobře umístěných odpalech stahují Hroši 3 body a Slavii se daří ukončit směnu s plně obsazenýma polem. Stav po ruhé směně je 3:4.

 

V utočném tempu Slavie pokračuje v 3 směně přidává 7 bodů ve 4 směně 2 body a v 5 směně 3 body. Svělou prací na Ondeje Káby na nadhozu a bezchybnou obranou Hroši stahují jeden bod až v 5 směně a zápas končí rozdílem po 5 směně 4:16 pro Slavii.

Hroši Havlíčkův Brod : Slavia Plzeň        1 : 10

Druhý zápas pokračuje v podobném tempu jako první zápas. Slavie nastupuje na pálku a na první bod nečeká dlouho okamži stahuje prvního pálkaře Martina Krutiše.  Do drhého zápasu nasazuje Slavie Martina Svobodu, který drží domácí a výbornou obranou  zastavuje všechny pokusy Hrochů. Slavie postupně přidává v každé směně bod až do 4 směny kde se daří získat 2 body. Domácím se stále nedaří stáhnout jediného běžce nejdále se dostávají v 3 směně na 3 metu ale Slavia dobrou obranou nedovoluje tohoto běžce doběhnout. Stav po 4 směně je 0:5. Ve 4 směně Slavie zavbírá a 2 dlouhýma odpalama a  parádním během po metách získává další 4 body.

 

V 5 směně se  Slávii daří získat 1 doběh a Hroši nastupují do útoku v této směně s poviností získat aspoň 1 bod aby zápas neskončil předčasně rozdílem o 10 bodů. Ale na připarveného nadhazovače Martina Svobodu nemají a potřebný bod se Hrochům nedaří získat a zápas končí rozdílem po 5 směně 1:10 pro Slavii.

 

Locos Břeclav : Slavia Plzeň            12 : 1

Břeclav nastupuje do zápasu s Kubátem na nadhozu tento mladý a šikovný levoruký hráč drží od začátku zápasu Slavii a po 3 pálkařích jdou Locos na pálku. Již v první směně získávají mety a je vidět, že jim Plzeňský nadhoz Ondřej Kába vyhovuje. Dobře umístěnými odpaly získávají Locos v první směně 8 bodů.

Slávii se na pálce vůbec nedaří a tak po 4 pálkařích jde opět Břeclavský tým na pálku. V 2 a 3 směně přidávají Locos po 2 bodech a tak na konci 3 směny je skore 12:0. Až na začátku 5 směny Slavie stahuje první bod. Bohužel víc z tohoto zápasu nezískala a tak zápas končí na stavu 12:1 rozdílem v 5 směně.

Locos Břeclav : Slavia Plzeň            0 : 6

Druhý zápas je o něco příjemnější již v první směně Slavie stahuje první bod. Na Břeclavském nadhozu zůstává šikovný Kubát ale po prvním zápase si již Slavie zvykla na rychlost a mladého nadhazovače a trefuje dobré balony.

Za Slavii nastupuje do druhého zápasu na nadhoz Martin Svoboda. Na tohoto zkušeného nadhazovače se ale už Locos nechytají a tak směny v obraně jsou relativně rychlé. Slavia v následující 2 směnách stahuje po 2 bodech a stav na konci 3 směny je 0:5. Na začátku 5 směny se daří Plzni stáhnout ještě 1 bod. Hráči Locos se po celý zápas nedokázali srovnat s Plzeňským nadhozem, a tak se po celý se na pálce střídají hráči maximálně po 4 pálkařích. Odveta se Plzni povedla a zápas končí po 7 směně se skóre 0:6 pro Plzeň.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *