Kadeti poprvé doma

Na konci dubna pořádal náš oddíl druhé kolo kadetské ligy a my tak mohli poprvé v Plzni přivítat kadetské týmy z Prahy, Mostu, Chomutova a Ostrova.

Sobotní první zápas proti Joudrs jsme začali velmi dobře, ujali jsme se vedení, v poli jsme zahráli, co se zahrát dalo, a několik směn jsme vedli. V dalším průběhu zápasu nás ale soupeř předčil jak na nadhozu, tak v poli i na pálce a vedení i konečné vítězství 11:8 si vybojoval.

Náš odpolední zápas proti výrazně zkušenějším kadetům z Chomutova probíhal podle očekávání, Chomutovští hráči s přehledem skórovali bod za bodem, zatímco našim pálkařům chyběla vedle razance především chuť a snaha na pálce něco předvést. Jeden čestný bod nám soupeř umožnil a zápas skončil 1:14.

Jako třetí tým základní skupiny nás v sobotu ráno čekal tým Tempa. V tomto zápase se nám dařilo na pálce výrazně lépe, v poli jsme však udělali mnoho chyb a zápas skončil 10:6 pro pražské Tempo.

Stejně jako na turnaji v Chomutově jsme si to rozdali s ostrovskými Islanders o konečné páté místo. Soupeř tentokrát nasadil dobrého a rychlého nadhazovače a naši pálkaři se proti němu bohužel výrazně neprosadili, opět chyběla především chuť a pálkařská agresivita. Soupeř několikrát dobře odpálil, my jsme k tomu přidali pár chyb a vítězství 7:4 tak tentokrát vybojovali kadeti z Ostrova.

Především týmy z Mostu a Chomutova předváděli celý víkend krásný softball, na jejich hráčích je vidět zvládnutí většiny herních dovedností a techniky a co je hlavní, je na nich vidět, že se hrou velmi baví. Finále tentokrát dopadlo lépe pro mostecké hráče.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *