Pražský prodloužený víkend

 

Po týdení odmlce se vracíme na prodloužený víkend na hřiště. Zatímco jiní si budou užívat 3 dny volna Slavia Plzeň bude bojovat hřištích soupeřů o drahocenné doby do tabulky. Všechny 3 dny nás očekávají Pražské týmy, jmenovitě Tempo, Eagles a Spectrum.

Sobotu 6.5.2017 zavítáme na hřiště Tempa Praha, které v současné době sdílí stejné místo v tabulce jako Slavia. Tempo disponuje vyrovnaným kádrem a poslední léta svou výkonost stupňuje. Pro mnohé překvapivě vyhráli první kolo českého poháru, kde postupně porazili většinu týmů z české extraligy. Tým spoléhá zejména na výkony reprezentačního nadhazovače Brabce. Očekáváme rovnocenný boj, kde rozhodne vyrovnanost hráčů na pálce a bezchybnost v obraně.

V neděli 7.5.2017 nás uvátají Eagles Praha v nejšvětším Baseball/Softball areálu v české republice. Na Eagles se letos konalo první kolo českého poháru, takže jsme měli šanci si na hřišti zahrát. Eagles Praha je tým složen ze zkušených hráčů a jejich místo v Extralize mužů je oprávněná. V prvním víkendu se Eagles nepodařilo získat ani jedenu výhru. Eagles budou naším největším soupeřem o boje v play off. Takže naším cílem není nic jiného než boj o dvě nedělní vítězství.

Pondělí 8.5.2017 Třetí návrat do Prahy, tentokrát na Černý Most, kde mají své domácí hřiště hráči týmu Spectrum. Tým patří v posledních pěti letech k extraligové špičce což potvrdili ziskem mistrovského titulu v letech 2014 a 2015. Tým plný reprezentantů bude složité něčím překvapit, v předligovém poháru nám při porážce 10:1 naznačili své nesporné kvality. Bezesporu jeden z nejsilnějších soupeřů, zejména velmi kvalitní útok bude těžké zastavit. Pondělní odpoledne tak bude pro Slavii jedno z nejtěžších z celé sezony. Poslední výhra nad tímto týmem je cca 5 let stará a tak by bylo fajn si připsat nějaké neočekávané body do tabulky. Předpokládá to však 100% výkon v obraně v celém zápase a kvalitní výkon v útoku. Nejsou neporazitelní, ale chce to něco navíc než v ostatních zápasech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *