První turnaj žákyň v nové sezóně

O víkendu 13.4.-14.4. jsme odehráli náš první turnaj ligy žákyň na Storms Řepy. Na turnaj jsme se vydali v malém počtu platných hráčů, ale díky doplnění 4 žáků a dvou starších hráček jsme si mohli zahrát. Sice s nulovým výsledkem a s umístěním na posledním místě, ale se spoustou skvělých herních zážitků a s dobrým pocitem, že naše hra byla skvělá. Nakonec jsme vyhráli 3 zápasy – nad Piranhas Beroun Blue se skóre 7:4 a 7:3, s Piranhas White 10:2 a jeden prohráli – s SC Merklínem 5:9.

Musím všechny zúčastněné pochválit, protože i když věděli, že všechny naše zápasy budou skrečovány pro porušení pravidel v skladbě týmu, hráli naplno, s chutí a radostí. Naopak tento fakt děti semknul a byly skvělým týmem. Zahráli hodně outů, vnitřní pole dostalo spoustu příležitostí a většinu z nich zvládli na jedničku.

Velká pochvala patří i našim nadhazovačkám, které skvěle házely. Zkušenější hráči málo chybovali a nováčci se s pravidly softbalu skvěle poprali. Vše se povedlo a jako trenér musím všechny pochválit a poděkovat dětem za krásný hrací víkend.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *