Úspěšné zahájení sezony 3 výhry ze 4 zápasů

Radotín : Slavie         2 : 17

Začátek sezony se mužům podařil, o víkendu byly odehrány 4 zápasy s týmem Radotín. V sobotu začínala Slavie na hřišti Radotína, kde v úvodní zápas začínal od 17 hodin. V první směně si celý tým zvyká na venkovní prostředí po zimní přípravě v hale. V této směně stahuje Slavie jeden bod. Až do 4 směny zůstává neměnný stav 0:1. Na začátku 4 směny se otáčí lineup a přichází nekonečná série odpalů kde tým Radotína vyměňuje nadhoz a tato směna končí za stavu 0:14 pro Slavii. V 5 směně stahujeme ještě další 3 body v dohrávce 5 směny se Rdotínu daří najít skulinku v obraně Slávie a dobře umístěnými odpaly stahuje 2 doby. Zápas končí po 5 měně 2:17.

Radotín : Slavie                     13 : 3

Druhý zápas začíná od 19 hodin a na celém týmu se začala projevovat únava po náročném prvním zapase a na nahroz nastupuje Nils Bernard, tato rychlost týmu Radotíny vyhovuje a již v první směně jdou do vedení 3:0. V druhé směně Slavie odpovídá na útok Radotína a stahuje 2 body.  Po této pálce se přichází tma a začíná hra pod umělým osvětlením. Domácí využívají této výhody a 3 směna končí za stavu 9:2. Radotínu po celé utkání styl a rychlost Slavistického nadhazovače plně vyhovovala a zápas končí v čase 21:15 rozdílem po 5 směně 13:3.

Slavie : Radotín                     18 : 3

V neděli Slavie uvítala Radotín na domácím hřišti. Po sobotní porážce v druhém zápase Slavia nastoupila do prvního zápasu s odhodláním nic soupeři neodpustit. Na nadhoz nastupuju Martin Svoboda, který má od začátku zápas pod kontrolou. Na pálce Slávisté umisťují balon za balonem do hřiště a získávají v první směně 8 bodů. V druhé směně na pálce posílá za plot Houmerun Lukáš Juriga a Martin Svoboda a stav po této směně je 14:0. Týmu Radotína se až do 4 směny nedaří získat bod, až do poslední možné chvíle při obsazené první metě pálí Radotín Homerun a stahuje své první 2 body v tomto utkání. Obranu Slávie to ale nerozhodilo a zápas končí po 4 směně rozdílem 15 bodů 18:3 pro domácí.

Slavie : Radotín                     14 : 4

V druhém nedělním zápase nastupuje na nadhoz Ondřej Kába za domácí. První směnu bere pod kontrolu tým Radotína, kde na pálce po dobře umístěných 2 odpalech stahuje první bod a v obraně je bezchybný. Směna končí za stavu 0:1 pro hosty. Tento výsledek ale dlouho na výsledkové tabuli dlouho nezůstal. V druhé směně Slávie pálí balon za balonem a získává 6 doběhů, následující směnu zvyšuje o dalších 7 doběhů a stav po 3 směně je 13:1 pro domácí. Tým Radotína ještě ve 4 směně zatíná všechny síly, a i s drobnými chybkami v obraně získává další 3 body. Ale pohodu a klid v domácím týmu tyto doběhy nenarušily. A zápas končí po 5 směně s rozdílem o 10 bodů 14:4.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *