Žáci opět třetí

První květnový víkend vyrazili naši žáci na svůj letošní druhý ligový turnaj, tentokrát na hřiště pražských Storms. Po velmi chladném a deštivém turnaji v Mostě nás čekalo téměř stejné počasí, jen v sobotu navíc silně pršelo a sobotní zápasový program musel být zkrácen.

Náš tým začínal v sobotu dopoledne s týmem z Radotína, zápas jsme odehráli velmi dobře a zvítězili 6:3. V dalším zápase s Joudrs o vítězství ve skupině se nám již tolik nedařilo, zápas byl vyrovnaný, ale soupeř byl lepší a výsledkem 7:4 si zajistil první místo ve skupině. Sobotní čtvrtfinálové zápasy byly pro déšť zrušeny a nedělní program byl upraven, rovnou nás tedy v neděli ráno čekalo semifinále s Chomutovem. Zápas jsme nezačali nejlépe, soupeř se rychle ujal vedení 5:0, následně zvýšil na 9:0 a lehce prostřídal sestavu. A nám se začalo dařit jak na pálce, tak v poli, postupně jsme se bodově dotahovali a donutili jsme soupeře vrátit do hry zpět lepšího nadhazovače. Utkání skončilo výsledkem 10:7 pro Chomutov.

Nás tak čekal zápas o třetí místo s týmem Painbusters Most, oba týmy střídaly pěkné zákroky s chybami, utkání bylo vyrovnané, ale náš tým přece jen chyboval méně a zvítězil 8:6. Opět jsme tedy vybojovali třetí místo.

Celkové pořadí turnaje bylo stejné jako v Mostě, vyhrál Chomutov před družstvem Joudrs.

Třetí žákovský turnaj pořádáme začátkem června, snad se nám na náš turnaj podaří zajistit pro žákovské týmy lepší počasí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *